Reklam
Reklam
Bugün

Hakkımızda

1993 yılında ANA YAYIN MERKEZİ AFYONKARAHİSAR '' DİNAR ''İLÇESİ OLAN bunun yanı sıra DİNAR'A BAĞLI ÇEVRE KASABA VE KÖYLERİNDEDE yayın hayatına başlayan ve günümüze kadar önemli başarılar elde eden DİNAR DOST AJANS 90.9 FM  GERÇEK, GÜNCEL, TARAFSIZ HABERCİLİK VE BÖLGENİN EN AKTİF YERLERİNDE HİZMET VEREN 2 ADET DEV AÇIK HAVA TELEVİZYONLARINI'DA BÜNYESİNE ekleyerek bu başarısını sürekli yükseltmektedir.DİNAR DOST AJANS 90.9 daha geniş bir alanda kusursuz ses kalitesiyle yayın için vericilerini,stüdyolarını ve otomasyon sistemlerini sürekli yenilemiş ve her zaman yenilikçi bir anlayış içinde olmuştur. Günümüz yayıncılık ve habercilik teknolojilerini yakından takip etmiştir. DİNAR DOST AJANS 90.9 işini bilen, işini seven programcıları, prodüksiyon ekibi ve gündemi yakından takip eden habercilik anlayışıyla dinleyicilerine ve okuyanlarına  7/24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

YAYIN İLKELERİMİZ
DİNAR DOST AJANS 90.9 ; Toplumsal sorumluluk taşıyan ve sorumluluğunu yerine getiren bir yayın kuruluşudur. İnsan haklarına saygılıdır, her türlü terör, şiddet, işkence, fanatizm, ırkçılık ve sömürünün karşısındadır. Dini, ahlâki ve manevi değerlere saygılıdır.
Milli kültüre,toplumun bilim ve sanat varlığına katkıda bulunmayı esas alır; Türkçe’yi doğru ve dil bilincini geliştirici bir biçimde kullanır. Yayınlarında Türkiye’nin bütünlüğünü ve ülke menfaatlerini gözetir.
Eşitlik ve adaletten yanadır; zulmün her türlüsünü reddeder. Hukukun üstünlüğünü esas alır; özgürlük ve çok seslilikten yanadır.
Demokrasiyi insanlık aleminin ortak değerlerinden biri olarak kabul eder. Ekonomik bağımsızlığını,toplumsal sorumluluğunu yerine getirmenin vazgeçilmez şartı olarak görür.
Emeğe saygılıdır; çalışanları arasındaki ilişkiler karşılıklı güven ve sorumluluk esasına göre yürütülür.
DİNAR DOST AJANS Kurumsal rekabet bilinci içinde sürekli gelişmeyi ve toplam kaliteyi hedefler. Statükoculuğu reddeder. Yayınlarında, evrensel yayıncılık ilkelerinden yana taraftır.

    OĞUZHAN UYSAL
Yönetim Kurulu Başkanı